Kā likt sporta likmes internetā?

Sports ir iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids. Daži ar to nodarbojas paši, citi aktīvi jūt līdzi, bet vēl citi mēģina prognozēt spēles rezultātus un iegūt prāvus laimestus. Sporta totalizatori ir ļoti populāri visā pasaulē, turklāt, ir pat sarakstītas grāmatas par labākajām stratēģijām un dažādiem padomiem, kā nekļūdīties liekot savas likmes.

Totalizatoros var piedalīties gan dažādos sporta bāros, gan bukmeikeru birojos, kā arī to ir iespējams darīt internetā neizejot no savas mājas. Dažādas sporta likmes internetā ir drošas un tās pieņem populārākie totalizatoru rīkotāji.

 

Ar ko sākt?

Pirms piedalīšanās totalizatorā, vajadzētu rūpīgi pārdomāt dažas lietas:

  1. Ar cik lielu naudas summu piedalīties? Protams, ir vilinoši domāt, ka uzliekot pēc iespējas lielāku naudas summu uz kādu prognozi, kļūsiet stāvus bagāts, bet, piedaloties azartspēlēs, iesakām saglabāt vēsu prātu, it īpaši tad, ja darāt to pirmo reizi. Sākat ar mazām summām un, kad būsiet apguvis spēles būtību, varat palielināt likmes.
  2. Uz kādu sporta veidu izdarīsiet likmi? Visbiežāk tiek ieteikts derēt uz to rezultātu vai spēlētāju, par kuru esat pārliecināts. Noteikti par labu nāks zināšanas par spēlētāja vai komandas panākumiem dinamikā, lai varētu precīzāk paredzēt rezultātu. Tomēr arī šīs zināšanas ne vienmēr palīdz un reizēm ir jāļaujas intuīcijai. Pirmajās reizēs neiesakām izvēlēties totalizatorus, par kuru norisi jums nav ne mazākās jausmas, labāk izvēlēties kādu, kura rezultātiem regulāri sekojat līdzi.
  3. Izvēlieties savu interneta bukmeikeri. Ir pieejami dažādi interneta bukmeikeri gan šeit pat Latvijā, gan ārzemēs. Drošībai iesakām izvēlēties Latvijas totalizatorus, jo daļa ārzemju bukmeikeru piedāvājumi nav derīgi Latvijā. Jo populārāks bukmeikers, jo vairāk totalizatora dalībnieku, kas, veiksmes gadījumā, ļauj saņemt lielāku laimestu. Ja uztraucaties par savu datu drošību, tad varam apgalvot, ka tam nav pamata un Jūsu dati, tā pat kā uzliktās likmes un nauda totalizatora kontā, ir drošībā.

 

Bukmeikeri vienmēr piedāvās dažādus spēļu iznākumu variantus un katram no tiem ir piemērota kāda likme. Jūs varat izmantot tās, vai uzlikt pats savu, taču, ja esat iesācējs, iesakām sākotnēji no malas pavērot un piedalīties ar nelielām likmēm, lai saprastu kā strādā derības un iepazītos ar sporta totalizatoru darbības sistēmu.