Kā sporta likmes pelna naudu bukmeikeriem?

Viens no būtiskākajiem sporta derību aspektiem ir tas, ka pastāv iespēja pastāvīgi gūt peļņu. Jums jāzina, ko jūs darāt un jāpiemēro pareizās stratēģijas, lai īstenotu mērķi. Tomēr lielākā daļa spēlētāju zaudē naudu ilgtermiņā un tam ir vairāki iemesli, no kuriem viens ir tas, ka bukmeikeri izmanto noteiktas metodes, lai pārliecinātos, ka tiem vienmēr ir iespēja pelnīt, tātad laimēt nevis zaudēt par labu derību slēdzējiem.

 Veiksmīgu sporta likmju pamatā ir šo priekšrocību uzzināšana un apiešana. Bukmeikeri ir jūsu pretinieki, un jums jāiemācās tos pārspēt. Pirms jūs varat to izdarīt, jums ir jāsaprot, ko viņi dara, lai pelnītu naudu ar sporta likmēm. Zemāk izskaidrosim dažas metodes, ko bukmeikeri izmanto, lai gūtu regulārus ienākumus no sporta likmju veicējiem.

Bukmeikeri nevar kontrolēt sporta notikumu iznākumu, bet viņi var kontrolēt, cik daudz viņi var uzvarēt vai zaudēt par kādu konkrētu rezultātu. Viņi nosaka izredzes visām savām prognozēm, kas galu galā ļauj viņiem nodrošināt peļņu. Bukmeikeri izmanto dažādas matemātiskas priekšrocības izredžu prognozēšanā, taču tas nenozīmē, ka laimēta tiek katra likme, jo nav iespējams paredzēt katru sporta spēles iznākumu, taču, skatoties ilgtermiņā, bukmeikers vienmēr gūs peļņu. Vēl viens iemesls tam, kādēļ bukmeikeri gūst peļņu ir pavisam vienkāršs – lielākā daļa derību slēdzēju liek nepārdomātas nevis labas sporta likmes.

Tā lūk, viss ģeniālais ir vienkāršs un elementāri izskaidrojams. Tas arī izskaidro to, kādēļ rūdīti sporta likmju dalībnieki apgalvo, ka likmes nevar likt uz labu laimi, bet nepieciešams rūpīgi izvērtēt dažādas stratēģijas un apsvērt vairākus par un pret pirms likmes likšanas. Likmju likšana paļaujoties uz laimi un cerību parasti ir raksturīga jaunajiem derību slēdzējiem un tas nav nekas slikts – tam ir gājuši cauri visi, kuri aktīvi iesaistās derību slēgšanā.

Lielu lomu tajā, kā veiksies ar derību slēgšanu, spēlē arī tas, vai esat atradis sev piemērotu bukmeikeru. Mūsdienās ir tā fantastiskā iespēja derības slēgt internetā, izmantojot dažādus sporta totalizatoru saitus, kas dod iespēju iepazīt visu bukmeikera piedāvājumu nesteidzoties un jebkurā sev ērtā laikā. Latvijā ir populāri derības slēgt arī ārzemju bukmeikeru lapās, turklāt, nereti izredzes ko laimēt ir lielākas, jo pastāv iespēja, ka tiek piedāvāti lielāki koeficienti ar ko reizinās likme.