Kādas online izlozes pieejamas?

Keno ir viena no populārākajām skaitļu spēlēm Latvijā. Pie mums to rīko Latvijas Loto un popularitātē mērojas ar momentloteriju MOMENTS un citu skaitļu spēli – SUPERBINGO, kas, domājams komentārus neprasa. Keno, kā jau daudzas mūsdienu skaitļu spēles, radās Senajā Ķīnā. Leģendas vēsta, ka tā tika dēvēta par Balto baložu loteriju. Kādēļ? Jo tieši baloži esot bijuši tie, kas izlozējuši laimīgos skaitļus un loterijā iegūtie līdzekļi esot izmantoti Lielā Ķīnas Mūra celtniecībā. Pie mums keno izloze ļauj laimēt summu sākot no 20 centiem un beidzot ar 625 000 eiro! 4

 

Kā spēlēt?

Lai piedalītos izlozē vajag pavisam maz – izlemt kur spēlēsiet, cik daudz liksiet uz likmes un nedaudz veiksmes arī nenāks par ļaunu. Atsevišķas kazino spēles bezmaksas versijas arī ir atrodamas online.

  • spēlēšana tirdzniecības vietā – saņemiet bezmaksas spēlēs kuponu uz kura ir redzami divi spēles laukumi jeb varianti. Ar melnu vai zilu pildspalvu atzīmējiet to, cik skaitļi piedalīsies loterijā. Iespējamie varianti ir no 1 – 10. Tālāk ir iespējams skaitļus izdomāt pašam vai paļauties uz online terminālu, kas skaitļus izvēlēsies spēlētāja vietā. To sauc par ātrspēli. Katrā spēlē no 62 skaitļiem tiek izvēlēti 20. Pēc tam izvēlaties spēlēšanas likmi par katru skaitli. Likmes iespējams likt no 20 centiem līdz 10 eiro par skaitli. Tā pat nepieciešams izvēlēties, cik izlozēs piedalīsieties. Papildus KENO, ar šo pašu izlozes biļeti ir iespējams piedalīties arī Džokera izlozēs. Ja izvēlaties spēlēt ar vienu skaitli, tad varbūtība laimēt ir augsta, taācu laimesta apmērs neliels. Ja izvēlaties desmit skaitļus, iespēja laimēt nav tik liela, bet summa ir gana iespaidīga. Kuponu atdodiet pārdevējam un viņš ievadīs visu nepieciešamo informāciju sistēmā. Jums tiks iedota kvīts, ko nepieciešams pārbaudīt, vai viss ir izpildīts pareizi. Kvīti saglabājiet, jo tas ir apliecinājums tam, ka piedalaties izlozē.
  • spēlēšana internetā – spēlējot šādi, saņemsiet virtuālu spēles kuponu, kurā nepieciešams atzīmēt visu to pašu informāciju, kas minēta augstāk. Visa informācija automātiski saglabāsies LatLoto datubāzē. Kad kupons aizpildīts, to nepieciešams apmaksāt. To var darīt gan ar internetbankas vai maksājumu kartes starpniecību, gan izmantojot spēļu profilā esošos naudas līdzekļus, ja tādi ir.

 

Izlozes rezultāti tiek noskaidroti trīs reizes dienā un ar tiem var iepazīties ne tikai tiešsaistē vai tirdzniecības vietās, bet arī TV.