Kāpēc blackjack ir labāks par pokeri?

Nenoliedzami, gan pokeris, gan blackjack – blekdžeks jeb acīte ir azarta mīļu iecienītas kāršu spēles, kam patiesībā savā starpā nav jāsacenšas – katrai no tām ir savi plusi un mīnusi, katrai savs fanu loks un savi zelta laiki, tomēr cilvēkiem, kuri vēl nav izlēmuši par labu vienai vai otrai spēlei, derētu daži argumenti, kāpēc izvēlēties blackjack

  • Katrai situācijai ir konkrēta stratēģija, ko izmantot. Jā, stratēģija vēl negarantē uzvaru, bet tik un tā – ja esi apguvis blackjack pamatnoteikumus, tad nekad nenonāksi situācijā, kur dari kaut ko “uz dullo” un esi atkarīgs no veiksmes. Te ir sistēma, ko nevar pilnībā teikt par pokeri, kur lielu lomu spēlē blefošana. 

  • Ja runājam par tiešsaistes jeb online spēlēm, tad blackjack gadījumā tu spēlē pret dīleri. Kāpēc tas ir pluss? Pirmkārt, ja vēlies spēlēt pokeri, tad tev ir jāgaida citi spēlētāji un, ja neesi trāpījies īstajā virtuālajā istabā, tie var arī negadīties. Otrkārt, ir kaut kā psiholoģiski patīkamāk blackjack turnīrā apspēlēt dīleri, tātad, uzņēmumu nevis otru spēlmani – tādu pašu “vienkāršo cilvēciņu”. 

  • Ja jau reiz ieminējāmies par tiešsaistes kazino, tad te slēpjas vēl viena blackjack priekšrocība – interneta spēļu zāles piedāvā daudz vairāk variāciju šai spēlei, tātad ir lielākas iespējas atrast kaut ko piemērotu katra gaumei un specifiskajam spēlēšanas stilam. 

  • Vēl viens blackjack pluss ir ātrums – jā, ja neesam no lēnajiem un pacietīgajiem, tad acīte noteikti ļaus ātrāk tikt pie rezultāta nekā pokeris, kur viena izspēle var ieilgt uz nenoteiktu laiku. 

  • Blackjack ir godīgāks. Kādā ziņā? Tādā, ka tev nav jāizliekas, nav nekas jātēlo. Ja pokera spēlmaņiem blefošana ir daļa no spēles, tad daudziem introvertajiem latviešiem šis sociālais elements tomēr šķiet pārāk mulsinošs, jo mums patīk būt godīgiem. Bet, ja neesam godīgi, mums nepatīk, ja citi to uzzina… Blackjack ir brīvs no šāda veida viltus komunikācijas. 

Vairāk lasi- https://www.optibet.lv

Šie, protams, ir tikai daži no iemesliem, kāpēc blackjack ir labāks par pokeri un noteikti ir daudzi, kuri varētu argumentēti pierādīt pretējo, bet kā vienmēr – patiesība visticamāk ir kaut kur pa vidu un, salīdzinot ar daudz ko citu, abas kāršu spēles ir vienkārši lieliskas.