Kas ir online sloti internetā?

Lai arī cik sabiedriska būtne būtu cilvēks, dažkārt tomēr ir vēlme pabūt vienatnē un atpūsties no visa un visiem. Mājās pie tv, skatoties mīļāko filmu vai seriālu vai arī spēlējot datorspēli, vai sērfojot internetā. Izvēle ir katram.

Azartspēļu cienītājiem ir radusies iespēja savam hobijam pievērsties arī no mājām. Online sloti internetā jeb tiešsaistes spēļu automāti, ir iespēja savu veiksmi pārbaudīt neizejot no mājām. Vai var būt kas piemērotāks drēgniem ziemas vakariem? Tiešsaistes versijas ir pieejamas gandrīz visām populārākajām spēļu automātu spēlēm.

 

Populārākās spēles.

 

Zemāk jums ir iespēja iepazīties ar populārākajām online slotu spēlēm, kas savas pozīcijas dažādos reitingos un topos ir nostiprinājušas uz ilgu laiku:

  • GONZO`S QUEST – aizraujoša 5 ruļļu un 20 izmaksu līniju spēle, kas apbur ar savu grafiku un skaņu efektiem. Spēles laimesta apjoms ir 1850x likmes lielums. Piekritīsiet, ka visai iespaidīgi! Spēlē ir iespēja iegūt arī līdz pat 20 bezmaksas griezieniem, kas spēles gaitu var pārvērst neticamā piedzīvojumā;
  • BOOK OF RA DELUXE – šī spēle ir populāra ne tikai interneta slotu spēlētāju vidū, bet arī spēļu zāļu apmeklētāju starpā. Arī šeit lielu lomu spēlē skaņa un grafika, kā arī visai augstais laimesta izmaksas biežums. Spēlei ir pieci ruļļi un 10 izmaksu līnijas. Iespēja laimēt līdz pat 5000x likme lielu naudas summu;
  • DEAD OR ALIVE – spēle ar ne pārāk draudzīgu nosaukumu, bet ar ļoti draudzīgu izmaksas apmēru – līdz pat 49000 x likme. Iespaidīgi! Spēlei ir 5 ruļļi un 9 izmaksu līnijas. Tā pat kā citās spēlēs, arī simboliem ir nozīme, kas sākotnējo likmi spēj pārvērst iespaidīgā laimestā;
  • MEGA MOOLAH – pastāv uzskats, ka šī spēle spēj cilvēkus padarīt par miljonāriem. Kāpēc? Tāpēc, ka spēlei ir milzīgs progresīvais džekpots, kas ar laiku aug. Ir četri dažādi džekpotu veidi, ko iespējams laimēt. Spēlei ir 25 izmaksu līnijas un arī bonusa spēle, kuras laikā ir iespējams laimēt džekpotu. Progresīvā džekpota sākuma summa ir sākot no 1 miljona eiro!
  • MEGA FORTUNE – vēl viena progresīvā džekpota spēle, kas piedāvā iespēju ne tikai laimēt kādā no 25 izmaksu līnijām, bet arī spēlēt MEGA FORTUNE WHEEL bonusa spēli, kas var novest pie džekpota laimesta.

Kā redzams, interneta kazino un online sloti internetā piedāvā lieliskas laimestu iespējas un garantē izklaidi visa vakara garumā. Atliek vien izvēlēties sev tīkamo spēli!