Lielākās uzvaras totalizatoros            

Totalizatoros visi, protams, cer uz lielo laimestu, lai gan dažreiz arī maza uzvara sagādā neaprakstāmi labas sajūtas, ko gribas izbaudīt vēl un vēl. Iespējams arī, ka cilvēki, kuri totalizatoros cer uz veiksmi, savās fantāzijās jau plāno, kā vislabāk iztērēt lielo laimestu. Ir pasaulē cilvēki, kuriem šie sapņi patiešām arī piepildās, un totalizators atnes viņiem neiedomājami lielas bagātības.

  • gada martā santehniķis Stīvs Vaitlijs no Lielbritānijas izdarīja kaut ko neticamu – ar pieticīgu divu mārciņu likmi viņš laimēja 1,45 miljonus! Tas šķiet patiešām nereāli, ņemot vērā, ka viņa izredzes tika vērtētas ar 725000 pret 1. Stīvs totalizatorā bija derējis uz sešām dažādām zirgu sacīkstēm Anglijā un Īrijā, un brīnumainā kombinācija nostrādāja.
  • Vēl neticamāku uzvaru 2008.gadā totalizatorā piedzīvoja Freds Kregs no Jorkšīras Anglijā, kurš iztērēja nieka 50 pensus, lai derētu uz astoņām dažādām zirgu skriešanās sacīkstēm dažādās pasaules vietās. Izredzes bija divi miljoni pret viens, bet mēslojuma pārdevējs Freds tomēr pamanījās laimēt, pārvēršot savu pusmārciņu veselā miljonā mārciņu. Izrādās, ka pats Freds par uzvaru uzzināja tikai tad, kad ieradās totalizatorā, lai izdarītu nākamās likmes. Vairāk lasi šeit!
  • gada novembris totalizatoru bukmeikeriem paliks atmiņā kā drūmākais mēnesis vēsturē, jo šajā mēnesī viena nedēļas nogale atnesa tik daudz favorītu uzvaru, ka neskaitāmi cilvēki totalizatoros uzvarēja, atstājot bukmeikerus ar tukšām kabatām. Pie vislielākā laimesta tika Viljams Hilss, kurš ar nieka astoņdesmit pensu likmi tika pie 585 tūkstošiem mārciņu!
  • Apvienotā Karaliste nav vienīgā vieta, kur totalizatoros mēdz notikt brīnumi – tie gadās arī Amerikas Savienotajās Valstīs. Tur 2016. gadā Lasvegasā kāds kungs, kurš vēlējās palikt anonīms, iztērēja piecus dolārus, izdarot likmes uz dažādām basketbola spēlēm (gan vietējo koledžu, gan NBA līmenī) tuvākajā sestdienā un svētdienā, kā arī viena spēle bija paredzēta pirmdienā. Vai spējat iedomāties, kā šis vīrs jutās, kad visas nedēļas nogales spēles bija piepildījušās precīzi pēc viņa plāna, bet bija palikusi vēl viena spēle pirmdienā, kas visu var izjaukt? Izredzes uzvarēt bija 61 tūkstotis pret 1. Un, protams, ka viņš uzvarēja!

Kārdinoši, protams, ir šādi veiksmes stāsti, kas piedzīvoti totalizatoros, tomēr vērts paturēt prātā, ka tie tomēr ir retums, turklāt visticamākais, ka šo lielo laimestu ieguvēji pirms tam jau gana daudz naudas totalizatoros ir zaudējuši, tāpēc teikt, ka par savu uzvaru viņi ir samaksājuši vien nieka mārciņu vai pat pusi, būtu pārspīlēti. Un tomēr – totalizators dod iespēju veiksmei, kādu citur neatrast, un kas vienmēr vilina sapņotājus…