Par mani

Hei, es esmu Laila, man ir 31 gads un mēdzu apgalvot, ka vienā vārdi mani var definēt kā multimākslinieci – nodarbojos gan ar grafisko un interjera dizainu, gan gleznošanu. Bet dzīvē taču vajag arī kādu uguntiņu, vai ne? Kādam tās ir trakas piektdienas ballītes, ekstrēmie sporta veidi vai spontāni ceļojumi, bet manām asinīm straujāk riņķot liek azartspēles.

Bieži saskaros ar viedokli, ka azartspēles taču ievedīs mani postā, bet tās nu gan ir muļķības – šobrīd vairāk vai mazāk regulāri spēlēju nu jau apmēram 5 gadus, bet nevienā no mēnešiem mani izdevumi nav bijuši lielāki par 40 eiro. Kāds divreiz vairāk mēdz iztērēt vienā kārtīgā piektdienas baļļukā!

 

Starp citu, man ir arī interesants stāsts, kā sāku pievērsties azartspēļu pasaulei – pirms minētajiem 5 gadiem kopā ar nu jau bijušo draugu skatījāmies filmu, kurā vienā no epizodēm tika spēlēts pokers. Tajā pašā naktī nosapņoju, ka laimēju kaudzi naudas, spēlējot šo spēli, kuru tobrīd nemaz nepratu, taču interese manī tika iedēstīta uz visiem laikiem. Laikam lieki teikt, kura šobrīd ir mana iecienītākā azartspēle, vai ne?