Pasaules čempionāts futbolā – īsais ceļvedis norises gaitā

Pasaules čempionāts futbolā 2018 ir sācies un gaisā virmo satraukums. Komandas ir ieradušās Krievijā, lai mērotos spēkiem un cīnītos par uzvarētāja titulu, savukārt fani plāno aizpildīt skatītāju tribīnes, vērot futbola speles TV ekrānos un datoros – arī internetā pieejams futbols online. Par futbolu turpmākās nedēļas runās visur, tāpēc mēs esam sagatavojuši nelielu ceļvedi, lai jūs nepalaistu garām svarīgākos notikumus.

Spēļu norise

Pasaules čempionāts futbolā sākas 14. jūnijā ar Krievijas spēli pret Saūda Arābiju. Grupu posmu spēles notiks līdz 28. jūnijam.

Astotdaļfināls sāksies 30. jūnijā un beigsies 3. jūlijā. Pasaules kauss futbolā turpināsies ar ceturtdaļfinālu, kas iesāksies 6. jūlijā – šajā posmā notiks 4 spēles. Pusfināls, savukārt, notiks no 10. līdz 11. jūlijam.

Īpašas emocijas visiem līdzjutējiem, treneriem un arī, protams, spēlētājiem gaidāmas 14. jūlijā, kad notiks pasaules čempionāta 2018 trešās vietas ieguvēja noskaidrošana. Savukārt lielais fināls paredzēts 15. jūlijā.

Tiesa – šeit minētas tikai galvenās čempionāta norises vadlīnijas – plašāks futbola kalendārs pieejams specializētajās mājas lapās.

Vēloties sekot līdzi spēļu gaitai tiešraidē, jāņem vērā arī laika atšķirība – lielākoties spēļu norises sākums norādīts pēc Maskavas laika.

Papildu iespējas līdzjutējiem

Tie, kuriem futbols ir īpaši tuvs, mēdz pārbaudīt savas zināšanas un veiksmi, mēģinot paredzēt, kādi būs futbola rezultāti. Prognožu izteikšana viennozīmīgi palielina azartu un spēles vērošanu padara daudzreiz interesantāku. Laba vieta, kur to darīt un vienlaikus arī satikt domubiedrus, ir dažādie sporta bāri, kas turpmākajās nedēļās noteikti būs pārpildīti ar trakojošiem līdzjutēju pulkiem. Taču  to var arī saprast – pasaules futbola čempionāts ir grandiozs notikums, kuru nedrīkst laist garām.