Pokers online. Kā spēlēt?

Tiešsaistes pokers plašākai sabiedrībai tiek piedāvāts no 2000. gada un no tā laika tas ir mainījis daudzu spēlētāju dzīvi, jo ir radies jauns veids kā pelnīt iztiku spēlējot šo spēli. Protams, ir iespējams spēlēt tradicionāli ar minimālām likmēm viena vai divu eiro lielumā, bet no šādām likmēm nekāds lielais ienākumu līmenis nerastos, ja pat procentuāli laimētos ar vinnestu teju katrā izspēlē, jo vidēji spēlējat vien 10, labākajā gadījumā 20 partijas stundā.

Savukārt tiešsaistes pokerā šādu problēmu nav, jo ir iespējams spēlēt pie vairākiem, pat teju 20 galdiem vienlaicīgi un šādā veidā ir iespējams pelnīt iespaidīgu naudas summu laimesta gadījumos. Respektīvi, vairāk nav jācenšas spēlēt pie galda ar augstām likmēm un lielu risku, ja ir iespējams spēlēt pie vairākiem zema riska galdiem un laimēt vairāk. Protams, nevajag aizmirst par kvalitāti, taču kvantitāte dažkārt arī nenāk par ļaunu.

 

Galvenais ierocis – informācija!

Daudzi spēlētāji nemaz nenojauš to, cik svarīga ir vieta, kurā atrodaties pēc kārtas spēlētāju vidū. Vislabākā pozīcija ir būt pēdējam, jo ir vieglāk iespējams rīkoties ar informāciju, par to, kā ar savām kārtīm rīkosies pārējie spēlētāji un kāds būs viņu lēmums. ŠĪ ir lieliska iespēja gudriem spēlētājiem tikt vaļā no vājākiem pretiniekiem un iepazīt stiprāko pretinieku spēles stratēģiju. Varētu sacīt, ka pokers attīsta loģisko domāšanu un palīdz labāk iepazīt cilvēkus. Jo vairāk informācijas jūsu rīcībā būs par pretinieku spēlēšanas taktiku un likmju likšanas paradumiem, jo vieglāk būs gūt uzvaru, saprotot, kādas kārtis vai vismaz, cik spēcīga kāršu kombinācija ir spēlētājam rokās.

 

Pokeru tiešsaistē ir iespējams spēlēt gan dažādās interneta vietnēs, gan aplikācijās, virtuālajos kazino un pat spēļu automātos. Treniņu nolūkos to ir iespējams darīt arī bez maksas un tas ir labākais veids kā iepazīt spēles garšu un savas prasmes noslīpēt līdz tādam līmenim, kurā esat spējīgs piedalīties dažādos turnīros un arī gūt uzvaras.

 

Kamēr lielākie un ievērojamākie pokera turnīri norisinās reāllaikā un tiem ir iespējams sekot līdzi arī televīzijas tiešraidēs, iespēju nopelnīt liekus naudas līdzekļus netrūkst arī tiem, kuri dod priekšroku interneta pokera čempionātiem. Tas ir ērti un viss, kas nepieciešams ir dators vai planšetdators (atzīsim, ar viedtālruni būs mazliet nepraktiski) un stabils interneta pieslēgums.