Trīs vai piecu celiņu spēļu automāti – kurus izvēlēties?            

Mūsdienās spēļu automāti online piedāvā spēlētājiem aizraujošu izklaidi un lieliskas emocijas. To daudzveidība pārsteidz – ikviens var atrast tieši tādu spēli, kas viņu interesē, turklāt izstrādātāji ir pacentušies, lai piedāvātu izbaudīt lieliskus grafiskos un skaņas efektus. Pēc kādiem kritērijiem vēl atšķiras spēļu automāti? Bieži vien tās ir mazākās un lielākās iespējamās likmes un celiņu skaits. Šajā rakstā tuvāk apskatīsim to, kuru no variantiem izvēlēties – trīs vai piecu celiņu slotus.

          Ar ko īpaši trīs celiņu spēļu automāti tiešsaistē?

Nav pagājis ilgs laiks, kopš tieši šie sloti online bija iecienītākie. Kā jau to nosaukums parāda, automātā ir trīs celiņi, kuros griežas iespējamie laimīgie simboli. Lūk, kādēļ šie online spēļu automāti ir tik iecienīti:

  • Vienkāršība un ātrums – ja salīdzinām visus automātu veidus, tieši trīs celiņu online automāti izceļas ar vienkāršību, tādēļ spēlētājiem nav jāuztraucas par noteikumu nezināšanu, un spēļu automāti der tieši iesācējiem. Šeit atrodamas gan klasiskās auglīšu spēles, gan daudzas citas.
  • Saudzīgāka izvēle Tavam budžetam – ņemot vērā to, ka šie spēļu automāti internetā aprīkoti ar mazāku celiņu skaitu, arī laimīgo līniju skaits ir mazāks. Tas savukārt nozīmē, ka, liekot likmes, Tu tērēsi mazāk naudas.

Iecienīti spēļu automāti ar trim celiņiem ir DoubleHot, Hell Bars, BlazingIce un citi.

Kādas ir piecu celiņu spēļu automātu raksturīgākās iezīmes?

Salīdzinot ar trīs celiņu versijām,piecu celiņu spēļu automāti online ietver sekojošas īpašības:

  • Vairāk laimējošo līniju –tas, cik laimējošo līniju ir spēļu automātā, ietekmē laimīgo simbolu kombinācijas. Tāpat bieži vien spēlētāji paši var noteikt, ar cik laimējošām līnijām spēlēt.
  • Iespēja izmantot lielāku skaitu bonusu (online kazino bonusi)– ņemot vērā to, ka piecu celiņu spēļu automāti ietver vairāk līniju un simbolu, attiecīgi pieaug arī bonusa kārtu skaits. Nereti var manīt Scatter vai Wild simbolus, kuri noderēs laimesta palielināšanai.

Iecienīti spēļu automāti ar pieciem celiņiem ir Lucky Elements, BookofSecrets, GoldFactory un daudzi citi.

Kā redzi, abiem spēļu automātu veidiem ir savas priekšrocības, atliek tikai izvēlēties tās, kas piemērotas Tev.